Umělý penis

Stránky o erotických pomůckách

Ačkoli jsou vibrátory známé především jako sexuální a erotická pomůcka pro ženy, poněvadž jsou přesně vytvarovány ke stimulaci jejich pohlavních orgánů, nemusejí sloužit pouze jim. Jistě pánové mají také spoustu různých jiných možností, jak si dopřát rozkoš – jsou pro ně určeny speciální pomůcky, masturbátory, umělé vagíny a vakuové pumpy. Tyto pomůcky jsou určeny ke stimulaci penisu. Vhodné je jejich použití s lubrikačním gelem.

Pokud ale vezmeme vibrátory pro páry a jejich tvary – u žen se zavádějí do pochvy, kde stimulují důležití body, nebo mají další výstupky, které jsou určeny pro dráždění klitorisu.

Existuje ale například také anální klasický vibrátor, který je určen speciálně ke stimulaci análního otvoru. Existují totiž jedinci, pro které je toto dráždění velice příjemné a vzrušující. Proto mohou být vibrátory použity klidně také na muži, a to ne nutně jen homosexuálním. Ačkoli má anální styk či průnik velkou psychickou spojitost mezi lidmi právě s mužskou homsexualitou, není tomu tak, Toto dráždění může být příjemné pro kohokoli, stejně jako ho někteří lidé považují za nepříjemné až bolestivé.

No Responsed To This Post

Subscribes to this post comment rss or trackback url